UWAGA

poniedziałek, 22 czerwca 2026

Żłobek

Witam, kiedy rozpoczyna się rekrutacja do żłobka?

Rekrutacja była, ale do nowego projektu.

Rekrutacja do żłobka była, ale tylko do jednej ,nowo otworzonej grupy.Grupa ta rusza już w lutym.Natomiast do dwóch pozostałych dopiero będzie rekrutacja.

Jak w nowym będzie jak w starym to strach dzieci wysyłać. No ale miasto uważa ze lepiej konkurencji prywatnej nie wprowadzać... to się pytam: co pani dyrektor robi codziennie? Bo zarządzanie dwiema grupami to 1/4 etatu

Na nowy rok szkolny od września dopiero będzie

Od wrzesnia to do grupy dołączają nowe dzieci, ktore dostaly sie do zlobka z rekrutacji, ktora zazwyczaj jest koniec lutego poczatek marca.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.